Energetické obrázky

Energetické obrázky pomáhají v různých situacích. Mohou Vám dodat energii, naději, pohodu, radost. Pomohou řešit pocity strachu a nejistoty, zklidní obavy, nebo pomohou udělat změny potřebné k dalšímu posunu v životě.  Pomáhají uvolňovat různé energetické blokády a tak napomáhat při řešení potíží psychického i fyzického rázu.

Obrázky mohou být cenným pomocníkem při poznávání Vašeho nitra, navázání spojení s Duší nebo Vaším vyšším já.  Urychlují tak proces práce na sobě.

Energie vyzařující z obrázků působí na každého jedinečným způsobem. Vždy maluji obrázek tak, aby byl pro Vás v danou chvíli co největším přínosem.

Obrázky zpracovávám pro jednotlivé osoby, popř. rodinu, vztah apod. Je možné také namalovat obrázek tzv. do situace, nebo na dané časové období.

Pro tvorbu energetického obrázku potřebuju znát jméno, příjmení a datum narození osoby, pro kterou má být vytvořen.  

Dále můžete uvést oblast, kterou by měl obrázek řešit a požadovanou velikost (A5, A4, A3)

Pokud si nejste jisti tématem, je možné domluvit se telefonicky, nebo e-mailem na podrobnostech.

Dodací lhůta je do 14-ti dnů od zaplacení objednávky. Informace potřebné k úhradě zasílám po objednání. Hotový obrázek zasílám poštou.

Někdy se stává, že mě to k malování nějakou dobu tzv. nepustí. To znamená, že nemá být do procesu v daný okamžik zasahováno. V takovém případě zákazníka informuji a domluvíme se na dalším postupu.

Jakmile svůj obrázek obdržíte, umístěte ho na místo, kde na Vás bude moci nejvíce působit. Takovým místem může být např. pokoj, ložnice, nebo místo kde pracujete, či tvoříte. Sami jistě nejlépe vycítíte, které místo je to nejlepší J

Obrázek Vám bude pomocníkem tak dlouhou dobu, jak bude potřeba.