O mně

Jmenuji se Simona Křížová a narodila jsem se v r. 1971 v Brně. Už jako malá jsem si nejraději hrávala v bunkru pod klavírem, nebo sedíce na velkolepém ořechu u chaty mých prarodičů. Protože mě můj táta neustále zásoboval spoustou knih, žila jsem si tam jejich příběhy, vytvářela si imaginární přátele a barvitě si představovala všechny hrdiny a zápletky z přečtených příběhů.

Odjakživa mám velmi blízký vztah k přírodě a zvířatům. Spolu s láskou ke všemu živému přišlo i poznání, že vše v našem světě je spojeno. Vše má svou energii, svou Duši a vědomí. A to vše je pak spojeno v jeden celek.

Proto je možné, pokud se rozhodneme a dokážeme změnit sami sebe, ovlivnit tak i svět kolem nás.

Moje potřeba změny se přihlásila krátce po čtyřicítce. Začaly se objevovat zdravotní problémy, nespokojenost v životě …. Takový ten pocit, že jste prostě jinde a jinak, než máte být.

Začalo pátrání, objevování, zkoušení různých terapií apod. Až jsem se v roce 2014 setkala s metodou Voice dialog a rodinnými konstelacemi. Už po prvním Voice dialogu mi začalo docházet spousta věcí a můj život se začal měnit. Začala jsem prožívat to nejskvělejší dobrodružství – poznávání sama sebe.  Události mého života najednou začaly dávat smysl a já se pomalu, ale jistě vracela ke svému opravdovému JÁ.

Když mi potom moje kamarádka a terapeutka Hanka Laichmanová nabídla možnost naučit se pracovat s touto metodou, věděla jsem hned, že tohle je ta moje „správná cesta“.  Pomáhat lidem na cestě k nim samotným a spokojenějšímu životu.

Odhodlat se ke změně není snadné a cesta k ní není dlážděna okvětními plátky růží. Je to náročný proces. V určitém okamžiku však pochopíte, že je to to nejlepší, co pro sebe a své okolí můžete udělat.

Takže, pokud se rozhodnete vydat se na cestu, budu ráda vaším průvodcem.